Liisi järelmaks

https://www.velomarket.ee/wp-content/uploads/2019/05/logo2.png

3 kuud maksepuhkust!

 

Kampaania tingimustega:

 • Esimese makse edasi lükkamise võimalus kuni 3 kuud
 • Lepingu kestus 1- 60 kuud
 • Lepingutasu 0€
 • Haldustasu 0€
 • Sissemakse 0€
 • Intress 16– 22% laenusummalt aastas

 

Teenusepakkujaks on Holm Bank AS. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 29,65% järgmistel näidistingimustel: kauba maksumus 315€, lepingu periood 12 kuud, fikseeritud intressimäär 18% laenusummalt aastas, krediidisumma 386,17 €, lepingutasu 0€, haldustasu 0€, maksegraafiku algus 3 kuu pärast, maksete kogusumma 386,17€ ja tagasimaksete summa 386,17€.

_____________________________________________

 

Velomarketi jalgrattapood pakub koostöös Liisi-ga ka järelmaksu võimalust

Järelmaks aitab Teid vajaliku kauba soetamisel. Saate ise valida endale sobiva sissemaksu suuruse ja järelmaksuperioodi pikkuse. Pärast esimese sissemakse tasumist ning järelmaksulepingu allkirjastamist võite kaubale kas ise Velomarketi Jalgrattapoodi järele tulla või saadame kauba Teile kulleriga.

Kuidas taotleda järelmaksu?

 1. Tulge Velomarketi Jalgrattapoodi kohale. Järelmaksutaotluse saab täita koha peal, vastus järelmaksutaotlusele saabub mõne minuti jooksul.
 2. Laadige alla ja täitke Liisi järelmaksu taotluse blankett (.pdf)  Saatke täidetud järelmaksu taotlus e-postiga aadressile info@velomarket.ee Vastus järelmaksutaotlusele saabub mõne tunni jooksul ning Teiega võetakse lepingu allkirjastamise kokku leppimiseks kohe ühendust.
 3. Kaupa ostukorvi pannes ja maksma asudes klõpsake Liisi Järelmaksu makselingil ja Teid suunatakse edasi taotlust täitma ja lepingut sõlmima.

Järelmaksulepingu saate sõlmida ja allkirjastada:

 1. Velomarketi Jalgrattapoes aadressil Tallinn, Tööstuse 43 (kaasa palume võtta ID-kaardi).
 2. Elektrooniliselt ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID’ga
 3. Kaupa ostukorvi pannes ja maksma asudes klõpsake Liisi Järelmaksu makselingil ja Teid suunatakse edasi taotlust täitma ja lepingut sõlmima.

 

Küsige julgelt Liisi järelmaksu! Leiame alati Teile sobivaima lahenduse.
Küsimuste korral kirjutage info@velomarket.ee või helistage 5683 3368.